Colorfull - 9781631951763
  • Colorfull - 9781631951763

Colorfull - 9781631951763

Nowość: Nowa, nieprzeczytana, nieużywana książka w idealnym stanie, bez brakujących i uszkodzonych stron. Zobacz ... Czytaj więcejo stanieNowość: Książka nowa, nieczytana, nieużywana, w idealnym stanie, bez brakujących i uszkodzonych stron. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz listę sprzedającego. Zobacz wszystkie definicje warunkówotwiera się w nowym oknie lub nowej karcie
38,74 €
Brutto
Ilość
10 Przedmioty

Opis
Firma Colourfull zapewnia plan działania umożliwiający stworzenie kultury firmy, która będzie naprawdę włączająca, przyjazna i sprawiedliwa. Dzięki praktycznym strategiom popartym wywiadami z pierwszej ręki z dyrektorami generalnymi i dyrektorami naczelnymi z listy Fortune 500 firma Colourfull odkrywa sekrety tworzenia miejsc pracy, które konsekwentnie przyciągają, rozwijają i zatrzymują specjalistów o innym kolorze skóry. Bogata w treść, szczerość i pewność, „Colorfull” dotyka sedna tego, dlaczego tak wiele organizacji ma trudności z osiągnięciem znaczących postępów dzięki inicjatywom DEI. Bez obwiniania i oskarżeń autor artykułuje niewypowiedziane obawy, które uniemożliwiają większości liderów osiągnięcie oczekiwanych i potrzebnych wyników, aby zachować konkurencyjność na rozwijającym się rynku. Colourfull pokazuje liderom, jak wychodzić ze stref komfortu, kierować DEI od góry do dołu i tworzyć kulturę korporacyjną, która naprawdę przyciągnie i zatrzyma największe talenty kolorowe. Każdy menedżer ds. rekrutacji, dyrektor generalny lub menedżer DEI skorzysta z uzyskanych w tym artykule spostrzeżeń, umożliwiając im wprowadzenie prawdziwie transformacyjnych zmian w swoich organizacjach. Ta jedyna w swoim rodzaju lektura jest wypełniona scenariuszami z prawdziwego świata, prawdziwymi historiami tych, którzy próbowali, ponieśli porażkę, próbowali ponownie i wciąż są w podróży, korzystając z przedstawionych tutaj strategii przywództwa. Kolorowe odsłania kurtynę w niezagrażający, wciągający sposób, który sprawia, że sukces z DEI jest zarówno dostępny, jak i osiągalny.
Szczegóły produktu
10 Przedmioty

Opis

Typ
Podręcznik
Autor
Sharon Smith-Akinsanya
Format
Paperback
Język
język angielski
Wysokość przedmiotu
203mm
Szerokość elementu
127mm
Numer stron
172 strony
Wydawca
Morgan James Publishing LLC
Rok wydania
2021

Specyficzne kody

ISBN
9781631951763
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Microbiology by Prescott Paperback Book

Microbiology by Prescott Paperback Book

Stan dobry-Książka, która była czytana, ale jest w dobrym stanie. Minimalne uszkodzenia okładki książki. Większość stron jest nieuszkodzona, mogą posiadać zagięcia lub zagięcia oraz podkreślenia tekstu ołówkiem. Żadnych zapisków na marginesach, żadnych brakujących stron.
17,93 €
Więcej Microbiology by Prescott Paperback Book
Gallipoli 1915 by Travers, Tim Paperback Book

Gallipoli 1915 by Travers, Tim Paperback Book

Stan dobry-Książka, która była czytana, ale jest w dobrym stanie. Minimalne uszkodzenia okładki książki. Większość stron jest nieuszkodzona, mogą posiadać zagięcia lub zagięcia oraz podkreślenia tekstu ołówkiem. Żadnych zapisków na marginesach, żadnych brakujących stron.
17,91 €
Więcej Gallipoli 1915 by Travers, Tim Paperback Book
Slavery to Freedom: Britains Slave Trade and Aboli... by James Walvin Paperback

Slavery to Freedom: Britains Slave Trade and Aboli... by James Walvin Paperback

Stan dobry-Książka, która była czytana, ale jest w dobrym stanie. Minimalne uszkodzenia okładki książki. Większość stron jest nieuszkodzona, mogą posiadać zagięcia lub zagięcia oraz podkreślenia tekstu ołówkiem. Żadnych zapisków na marginesach, żadnych brakujących stron.
17,97 €
Więcej Slavery to Freedom: Britains Slave Trade and Aboli... by James Walvin Paperback
Tomb Raider Underworld: The Complete Official Guide by Price, James Paperback

Tomb Raider Underworld: The Complete Official Guide by Price, James Paperback

Stan dobry-Książka, która była czytana, ale jest w dobrym stanie. Minimalne uszkodzenia okładki książki. Większość stron jest nieuszkodzona, mogą posiadać zagięcia lub zagięcia oraz podkreślenia tekstu ołówkiem. Żadnych zapisków na marginesach, żadnych brakujących stron.
17,98 €
Więcej Tomb Raider Underworld: The Complete Official Guide by Price, James Paperback
GCSE Music Edexcel Complete Revision & Practice (with Audio CD) ... by CGP Books

GCSE Music Edexcel Complete Revision & Practice (with Audio CD) ... by CGP Books

Stan bardzo dobry-Książka, która była czytana i nie wygląda na nową, ale jest w doskonałym stanie. Nie ma widocznych uszkodzeń okładki książki. Żadnych brakujących lub uszkodzonych stron, żadnych zagięć ani rozdarć, żadnych podkreśleń lub podkreśleń tekstu i żadnych zapisków na marginesach.
17,97 €
Więcej GCSE Music Edexcel Complete Revision & Practice (with Audio CD) ... by CGP Books
Action Stations: Military Airfields of Wales and ... by Smith, David J. Hardback

Action Stations: Military Airfields of Wales and ... by Smith, David J. Hardback

Stan dobry-Książka, która była czytana, ale jest w dobrym stanie. Minimalne uszkodzenia okładki książki. Większość stron jest nieuszkodzona, mogą posiadać zagięcia lub zagięcia oraz podkreślenia tekstu ołówkiem. Żadnych zapisków na marginesach, żadnych brakujących stron.
17,95 €
Więcej Action Stations: Military Airfields of Wales and ... by Smith, David J. Hardback
Bookkeeping For Dummies (UK Edition) by Lita Epstein Paperback Book

Bookkeeping For Dummies (UK Edition) by Lita Epstein Paperback Book

Stan dobry-Książka, która była czytana, ale jest w dobrym stanie. Minimalne uszkodzenia okładki książki. Większość stron jest nieuszkodzona, mogą posiadać zagięcia lub zagięcia oraz podkreślenia tekstu ołówkiem. Żadnych zapisków na marginesach, żadnych brakujących stron.
17,87 €
Więcej Bookkeeping For Dummies (UK Edition) by Lita Epstein Paperback Book
Oracle PL/SQL Programming by Bill Pribyl Paperback Book

Oracle PL/SQL Programming by Bill Pribyl Paperback Book

Stan dobry-Książka, która była czytana, ale jest w dobrym stanie. Minimalne uszkodzenia okładki książki. Większość stron jest nieuszkodzona, mogą posiadać zagięcia lub zagięcia oraz podkreślenia tekstu ołówkiem. Żadnych zapisków na marginesach, żadnych brakujących stron.
17,94 €
Więcej Oracle PL/SQL Programming by Bill Pribyl Paperback Book
The Mobile Web Designer’s Idea Book..., McNeil, Patrick

The Mobile Web Designer’s Idea Book..., McNeil, Patrick

Stan dobry-Książka, która była czytana, ale jest w dobrym stanie. Minimalne uszkodzenia okładki książki. Większość stron jest nieuszkodzona, mogą posiadać zagięcia lub zagięcia oraz podkreślenia tekstu ołówkiem. Żadnych zapisków na marginesach, żadnych brakujących stron.
17,84 €
Więcej The Mobile Web Designer’s Idea Book..., McNeil, Patrick
Snowball Oranges One Mallorcan Winter by Peter Kerr Paperback Book

Snowball Oranges One Mallorcan Winter by Peter Kerr Paperback Book

Stan dobry-Książka, która była czytana, ale jest w dobrym stanie. Minimalne uszkodzenia okładki książki. Większość stron jest nieuszkodzona, mogą posiadać zagięcia lub zagięcia oraz podkreślenia tekstu ołówkiem. Żadnych zapisków na marginesach, żadnych brakujących stron.
17,91 €
Więcej Snowball Oranges One Mallorcan Winter by Peter Kerr Paperback Book
Employment Law by Schwab, Ben Paperback Book

Employment Law by Schwab, Ben Paperback Book

Stan dobry-Książka, która była czytana, ale jest w dobrym stanie. Minimalne uszkodzenia okładki książki. Większość stron jest nieuszkodzona, mogą posiadać zagięcia lub zagięcia oraz podkreślenia tekstu ołówkiem. Żadnych zapisków na marginesach, żadnych brakujących stron.
17,99 €
Więcej Employment Law by Schwab, Ben Paperback Book
In Search of the Trojan War (BBC Books) by Wood, Michael Paperback Book The

In Search of the Trojan War (BBC Books) by Wood, Michael Paperback Book The

Stan dobry-Książka, która była czytana, ale jest w dobrym stanie. Minimalne uszkodzenia okładki książki. Większość stron jest nieuszkodzona, mogą posiadać zagięcia lub zagięcia oraz podkreślenia tekstu ołówkiem. Żadnych zapisków na marginesach, żadnych brakujących stron.
17,86 €
Więcej In Search of the Trojan War (BBC Books) by Wood, Michael Paperback Book The
Letts Revise GCSE - Biology: Complete Study ... by educational experts Paperback

Letts Revise GCSE - Biology: Complete Study ... by educational experts Paperback

Stan dobry-Książka, która była czytana, ale jest w dobrym stanie. Minimalne uszkodzenia okładki książki. Większość stron jest nieuszkodzona, mogą posiadać zagięcia lub zagięcia oraz podkreślenia tekstu ołówkiem. Żadnych zapisków na marginesach, żadnych brakujących stron.
17,90 €
Więcej Letts Revise GCSE - Biology: Complete Study ... by educational experts Paperback
Catapult Aircraft: Seaplanes That Flew..., Leo Marriott

Catapult Aircraft: Seaplanes That Flew..., Leo Marriott

Stan bardzo dobry-Książka, która była czytana i nie wygląda na nową, ale jest w doskonałym stanie. Nie ma widocznych uszkodzeń okładki książki. Żadnych brakujących lub uszkodzonych stron, żadnych zagięć ani rozdarć, żadnych podkreśleń lub podkreśleń tekstu i żadnych zapisków na marginesach.
17,84 €
Więcej Catapult Aircraft: Seaplanes That Flew..., Leo Marriott
Absolute Beginners Guide to Programming by Perry, Greg Paperback Book

Absolute Beginners Guide to Programming by Perry, Greg Paperback Book

Stan dobry-Książka, która była czytana, ale jest w dobrym stanie. Minimalne uszkodzenia okładki książki. Większość stron jest nieuszkodzona, mogą posiadać zagięcia lub zagięcia oraz podkreślenia tekstu ołówkiem. Żadnych zapisków na marginesach, żadnych brakujących stron.
17,91 €
Więcej Absolute Beginners Guide to Programming by Perry, Greg Paperback Book
Churchills Pocketbook of Surgery (... by Delbridge MBChB(Hons Other book format

Churchills Pocketbook of Surgery (... by Delbridge MBChB(Hons Other book format

Stan dobry-Książka, która była czytana, ale jest w dobrym stanie. Minimalne uszkodzenia okładki książki. Większość stron jest nieuszkodzona, mogą posiadać zagięcia lub zagięcia oraz podkreślenia tekstu ołówkiem. Żadnych zapisków na marginesach, żadnych brakujących stron.
17,97 €
Więcej Churchills Pocketbook of Surgery (... by Delbridge MBChB(Hons Other book format

Śledź nas na Facebooku